אתר של שי מלול


ספר לימוד נושאים מתקדמים בפרויקטים למשפחת מיקרו-בקרים 8051.

14 בפברואר 2014 מאת שי מלול


ספר זה הינו ספר מעשי ומטרתו העיקרית ללמד נושאים מתקדמים בפרויקטים למשפחת מיקרו-בקרים 8051. ספר זה מקנה את הידע הדרוש להכנת פרויקט ויתרה מכך ניתן להשתמש בדוגמאות ובקודים המוצגים בספר לשם הכנת פרויקטים בתחום המיקרו-בקרים.

הקניית הידע בספר זה מתבצעת על ידי תרגול מובנה, הנעשה הן באמצעות סימולציה והן באמצעות הרצה על גבי לוח תרגול תוך מתן הסברים מפורטים, דוגמאות וסרטונים הניתנים לצפייה באמצעות סריקת קוד QR עבור Smart Phone.

ספר זה יסייע להנדסאים ומהנדסים להכיר באופן מעמיק את הנושאים הנפוצים ביותר בתעשייה בתחום.

הספר מתאים לשימוש כספר לימוד לסטודנטים במכללות של מה"ט ומשרד החינוך, במכללות אקדמיות ובאוניברסיטאות, הן במעבדות והן במסגרת מקצועות תיאורטיים.

המחבר-שי מלול,  בעל ניסיון עשיר בפיתוח פרויקטים ובהדרכה בנושאים הנ"ל.  המחבר פרסם שני ספרים נוספים בתחום: ספר לימוד "מיקרו בקרים ממשפחת 8051 לפרויקטים בשפת אסמבלי" וספר לימוד: "מיקרו בקרים ממשפחת 8051 לפרויקטים בשפת C". ספרים אלו יכולים להילמד כיחידות משלימות.


נושאים: כללי | ללא תגובות »

ספר לימוד מיקרו-בקרים ממשפחת 8051 בשפת C

18 בדצמבר 2009 מאת danny


micro ספר זה הינו ספר מעשי ומטרתו העיקרית היא ללמד את שפת C, ממשפחת מיקרו-בקרים 8051. כמו כן, ספר זה מקנה את הידע הדרוש להכנת פרויקט. יתרה מכך, ניתן להשתמש בדוגמאות ובקודים המוצגים בספר, לשם הכנת פרויקטים בתחום המיקרו-בקרים.


הקניית הידע בספר זה מתבצעת על ידי תרגול מובנה, שנעשה הן באמצעות סימולציה והן באמצעות הרצה על לוח תרגול, תוך מתן הסברים רבים ודוגמאות.

ספר זה יסייע להנדסאים ומהנדסים לבצע היכרות מעמיקה עם אחד מהמיקרו-בקרים, הנפוצים ביותר בתעשייה.

הספר מתאים לשימוש כספר לימוד לסטודנטים במכללות של מה"ט ומשרד החינוך, במכללות אקדמיות ובאוניברסיטאות הן במעבדות והן במסגרת מקצועות תיאורטיים.

הורדת תוכן עניינים ופרק הקדמה של הספר

נושאים: כללי | ללא תגובות »

ספרי לימוד למיקרו-בקרים ממשפחת 8051 בשפת אסמבלי

29 באוגוסט 2009 מאת שי מלול
book ספר זה הינו ספר מעשי ומטרתו העיקרית היא ללמד את שפת האסמבלי, ממשפחת מיקרו-בקרים 8051. כמו כן, ספר זה מקנה את הידע הדרוש להכנת פרויקט.יתרה מכך, ניתן להשתמש בדוגמאות ובקודים המוצעים, לשם הכנת פרויקטים בתחום המיקרו-בקרים.

הקניית הידע בספר זה מתבצעת על ידי תרגול מובנה, שנעשה הן באמצעות סימולציה והן באמצעות הרצה על לוח תרגול, תוך מתן הסברים רבים ודוגמאות.

ספר זה יסייע להנדסאים ומהנדסים לבצע היכרות מעמיקה עם אחד מהמיקרו-בקרים, הנפוצים ביותר בתעשייה.

הספר מתאים לשימוש כספר לימוד לסטודנטים במכללות של מה"ט, במכללות אקדמיות, באוניברסיטאות ובמעבדות שעוסקות במיקרו-בקרים.

המחבר שי מלול, הוא בעל ניסיון עשיר בפיתוח פרויקטים, בהנחיית פרויקטים ובהדרכה בנושאים הנ"ל.

הורד תוכן ענינים ומבוא של הספר (קובץ pdf)

השגת הספר בחנויות

השגת הספר באתרים

השגת לוחות פיתוח של חברת שיא מערכות

לוח פיתוח חדש CE3

צריבת לוח פיתוח CE3

לוח פיתוח CE2 לרובוטים

אני מאחל לכל הקוראים קריאה מועילה ולא פחות חשוב מכך הנאה וסיפוק בהפנמה של לימוד המיקרו-בקר והשפה שלו וכמובן הצלחה בפיתוח פרויקטים.


נושאים: כללי | ללא תגובות »